A A A

O szkole Inter-Lin

 


Szkoła języka chińskiego Inter-Lin została założona w 1996r. Jest pierwszą szkołą w Warszawie, która specjalizuje się w nauczaniu języka chińskiego już 13 lat. Dzięki nauce w naszej szkole słuchacze z powodzeniem wykorzystują język chiński w kontaktach zawodowych oraz osobistych.

 

Misją szkoły jest zapewnienie studentom najwyższego standardu nauczania, tak aby zajęcia były jak najbardziej efektywne oraz przystępne. Współpracując z Europejskim Związkiem Nauczycieli Języka Chińskiego na bieżąco udoskonalamy nasz program nauczania.

 

Długoletnie doświadczenie w dziedzinie nauczania języka chińskiego zaowocowało współpracą z Szkołą Główną Handlową oraz Akademią Leona Koźmińskiego. W celu rozszerzenia programu nauczania oraz wcielania nabytej wiedzy w życie co roku organizujemy wakacyjny kurs językowy na Tajwanie lub w Chinach, współpracując z azjatyckimi uczelniami, takimi jak National Kaohsiung Normal University oraz I-shou University. Podczas takiego wyjazdu studenci mają okazję pogłębić znajomość języka chińskiego oraz możliwość poznawania kultury dalekiego wschodu.