A A A

Nauczyciele

Lin Kai-yu

Mgr Lin Kai-yu uczy języka chińskiego od 11 lat. Obecnie uczy m.in studentów Szkoły Głównej Handlowej i Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego. Jej wielkie zamiłowanie do nauczania języka chińskiego zaowocowało utworzeniem szkoły Inter-Lin, która jest pierwszą w Warszawie prywatną szkołą językową, specjalizującą się w prowadzeniu kursów z języka chińskiego. Wieloletnie doświadczenie pedagogiczne założycielki zapewniają wysoką jakość i profesjonalizm nauczania.

 

 

Katarzyna Pawlak

Katarzyna Pawlak specjalizuje się w nauczaniu dzieci. Dla swoich najmłodszych uczniów przygotowuje bogate i ciekawe materiały, które pozwalają na wykorzystanie i rozwój naturalnych zdolności dzieci do efektywnej nauki języka. Oprócz nauczania dzieci zajmuje się też dydaktyką dorosłych, czego owocem jest m in. książka "Mówimy po chińsku" - podręcznik do nauki języka mandaryńskiego na poziomie podstawowym, napisany wspólnie z panią Lin Kai-yu, założycielką Szkoły. Katarzyna Pawlak jest także socjologiem zajmującym się współczesną kulturą Azji Wschodniej, doktorantką Instytutu Filozofii i Socjologii PAN.

 

 

Han  Hong

Hong pochodzi z Chin, ale związała się na stałe z Polską. Jest osobą otwartą i kontaktową. Lubi uczyć chińskiego, ponieważ spędzanie czasu ze swoimi studentami na zajęciach sprawia jej ogromną przyjemność . Ma bardzo dobry kontakt z uczniami, a sposób w jaki przekazuję wiedzę oraz ciekawostki na temat Chin sprawiają , że jej zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem.