A A A

Referencje

 


Gorąco polecam szkołę Interlin. Od wielu lat chodzę na zajęcia do pani Linkaiyu. Mimo, że jestem osobą dość zajętą i wiecznie zmęczoną to Ona jakoś niezmiennie potrafi mnie zainteresować i zmotywować do dalszych zmagań z chińskim! To osoba o wysokich kwalifikacjach i wieloletnim doświadczeniu w pracy ze studentami. A co najważniejsze, widać, że prowadzi zajęcia z pasją, na wesoło.. Dzięki Kaiyu moje hobby rozwinęło się się w prawdziwą życiową przygodę z chińskim!.. Owocem jej zapału jest podręcznik "Mówimy po chińsku" Linkaiyu, Kasia Pawlak, warto od niej zacząć: dużo interesujących materiałów i jest łatwa do nauki:) /p>

Katarzyna Stanisławska/aktorka T.Polski

 

 


Nauka języka chińskiego w szkole pani Lin to prawdziwa uczta duchowa. Metody nauczania są nowoczesne, skuteczne i dostosowane do potrzeb słuchaczy, co skutkuje osiągnięciem zdolności komunikacyjnych w krótkim czasie. Po roku nauki pojechałem do Chin na wycieczkę... ku mojemu zdumieniu okazało się, że jestem w stanie dość swobodnie porozumiewać się z Chińczykami na codzienne tematy, a także czytać różne teksty, np. szyldy, reklamy lub menu w restauracjach. Czyli - to działa! Obecnie, po dwóch latach, rozwijam znajomość języka biznesowego w trakcie indywidualnych zajęć z panią Melody Chen. Regularne, cotygodniowe lekcje stanowią świetny trening szarych komórek, miłą odskocznię od zwykłych zajęć i - co najważniejsze - otwierają mi coraz szerszy dostęp do kultury chińskiej. Polecam wszystkim miłośnikom Chin i języka chińskiego! /p>

Maciej Kaniewski/przedsiębiorca

 

 


Od ponad dwóch lat uczymy się języka chińskiego w „Inter-Lin”. Od samego początku tempo nauki dostosowane jest do naszych możliwości (oboje jesteśmy osobami pracującymi), a nowy materiał – do indywidualnych potrzeb. Lekcje odbywają się w serdecznej atmosferze, a „Inter-Lin” zapewnia potrzebne materiały. Dzięki nauce u Pani Lin Kai Yu w niedługim czasie byliśmy w stanie dać sobie radę w miesięcznej podróży po Chinach. Polecamy „Inter-Lin” wszystkim, którzy chcą pogodzić naukę chińskiego z pracą i codziennymi obowiązkami, albo szukają nauczyciela z indywidualnym podejściem, i nie lubią nauki w dużych grupach.

Anna (27 l., pracownik P R) i Paweł (26 l., prawnik)

 


Thanks to professor Lin Kai Yu I spent wonderful six weeks in Taiwan studying Mandarin Chinese. She is a great teacher. She shows you how the language really works whether you need it for private or professional life. Dzięki profesor Lin Kai Yu spędziłem 6 niezapomnianych tygodni na Tajwanie ucząc się chińskiego. Lin Kai Yu jest wspaniałą nauczycielką, ponieważ pokazuje Ci, jak używać tego języka w praktyce i to nie tylko w życiu prywatnym ale też w biznesie

Łukasz Supera, Lawyer/aplikant adwokacki

 

 


Uczenie Chińskiego to niezwykła sztuka, którą Lin Kai Yu uprawia po mistrzowsku. Jest nauczycielką z całego serca. Uczenie, to jej pasja, którą zaraża swoich uczniów. Ma niewyczerpaną cierpliwość i naprawdę lubi to co robi. Nie używa standardowych formatów lekcji. Do każdego podchodzi indywidualnie i dopasowuje program do jego potrzeb. Ciągle udoskonala swoje techniki, efekty widać np. w wydanej przez nią książce. Jest to jedna z niewielu podręczników do nauki Chińskiego, która czerpie to co najlepsze z oryginalnych metod chińskich nauczycieli, dostosowanych na potrzeby polaków. Kai Yu jest także niezwykle ciepłą i serdeczną osobą. Po mimo tego, że zakończyłam swoje lekcje wiele lat temu, wiem, że zawsze będę przyjemnie wspominać nasze rozmowy, po chińsku, oczywiście.

Agnieszka Komza

 

 


Jak wiadomo, współczesne Chiny są wschodzącą potęga pod względem zarówno politycznym, jak i gospodarczym. Bez znajomości języka chińskiego nie sposób tak naprawdę zrozumieć, czym żyje ten kraj i jego mieszkańcy. Od kilku lat uczę się chińskiego i zależało mi, aby w czasie pobytu w Polsce nie stracić znajomości tego języka. Lekcje z Lin Kai-yu dają mi bezcenną okazję do pogłębienia umiejętności językowych w bardzo miłej, życzliwej atmosferze.

Andrey Karbovskiy, rzecznik prasowy Ambasady Rosji w Polsce

 

 


Jeśli myślisz, że chiński sam wchodzi do głowy to nie czytaj tego tekstu. A jeżeli sądzisz, że po kilku miesiącach można biegle mówić i pisać w tym języku, to nastaw się raczej na jakiś język słowiański. To po co uczyć się chińskiego? Bo chiński jest przygodą a nauka tego języka pokazuje inny fascynujący nowy świat. Na lekcje z Kai Yu Lin chodzę od września 2005. Kai Yu potrafi dopasować się do poziomu swoich uczniów i zmobilizować ich do systematycznej nauki. Mnie przekonała, że pisanie po chińsku to "prawie" pestka i wystarczy tylko chcieć. Teraz piszę opowiadania, historyjki, wierszyki…. Tak więc ucząc się chińskiego odkrywa się nie tylko inną kulturę ale i własne nieznane możliwości.

Emilia Wojańczyk

 

 

 

 

Zajęcia z Panią Kai-yu Lin wspominam niezwykle ciepło. Wyrozumiałość, cierpliwość, ale także spore wymagania stawiane przez tę nauczycielkę motywują do dalszej nauki języka. To właśnie dzięki niecodziennemu podejściu Pani Lin jej uczniowie są wstanie uczyć się z niespotykaną łatwością. Podejściu nie tylko nauczycielskiemu, ale także pedagogicznemu, co sprawia, że podczas lekcji zawsze panuje pogodna atmosfera zachęcająca do zgłębiania zarazem i języka i kultury odległego orientu.

Grzegorz Skrzypkowski

 

 

 

Pani Lin jest bardzo doświadczoną, cierpliwą i wymagającą nauczycielką. Po rocznym kursie miałem już relatywnie bogate słownictwo, potrafiłem biegle wypowiadać się na wiele podstawowych tematów. Ku mojemu zdziwieniu, nauka i pisanie chińskich "krzaczków" nie były wcale trudne! Zajęcia z panią Lin wspominam niezwykle mile, gdyż jest osobą przesympatyczną i z wielkim poczuciem humoru. Lin xiaojie shi hen hao de lao shi!

Rafał Matak

 

 

Jestem studentką i jak wszyscy inni studenci jestem zabiegana, czas swój dzielę między wykładami, dodatkowymi zajęciami, przyjaciółmi i rodziną. Jednak chiński u pani Lin był zawsze przyjemnością. Pani Lin wprowadza w tajniki języka i kultury Chin w tak ciekawy sposób, że na zajęciach nigdy nie czułam zmęczenia, choć odbywały się w późnych godzinach wieczornych. Pani Lin uczy w bardzo przystępny sposób i umie motywować do nauki. Na początku bałam się uczenia się znaków chińskich – uważałam je za „kosmosy”, ale pani Lin mi uświadomiła, że język chiński bez znaków nie jest językiem chińskim. I rzeczywiście dostrzegłam ich sens, a nawet logikę (w końcu w tych krzaczkach musi być jakaś logika, inaczej słowników języka chińskiego przecież nie sposób ułożyć:).

Nguyen Ngan Ha, SGH

 

 

Pani Lin jest bardzo doświadczoną, cierpliwą i wymagającą nauczycielką. Po rocznym kursie miałem już relatywnie bogate słownictwo, potrafiłem biegle wypowiadać się na wiele podstawowych tematów. Ku mojemu zdziwieniu, nauka i pisanie chińskich "krzaczków" nie były wcale trudne! Zajęcia z panią Lin wspominam niezwykle mile, gdyż jest osobą przesympatyczną i z wielkim poczuciem humoru. Lin xiaojie shi hen hao de lao shi!

N. Phan Le, student