A A A

Kursy

Metody nauczania
Do nauki wykorzystujemy polsko-chiński podręcznik "Mówimy po chińsku", napisany przez Lin Kai-yu oraz Katarzynę Pawlak, wydany w 2009 roku przez wydawnictwo Wiedza Powszechna. Obie nauczycielki, dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu w nauczaniu, opracowały specjalny program do nauki języka chińskiego tak aby nabyta wiedza była jak najbardziej praktyczna i przydatna w codziennej komunikacji. Każdy słuchacz naszej szkoły dostanie przy zapisie w podręcznik, zeszyt do ćwiczeń oraz płytę CD.

Pobierz od nas próbne materiały z podręcznika.

 

 

 

Opis poziomów zaawansowania

 • Poziom początkujący:
  Jest przeznaczony dla osób, które pragną rozpocząć naukę języka chińskiego.
 • Poziom elementarny:
  Jest przeznaczony dla osób, które mają za sobą już jeden semestr nauki języka chińskiego (czyli około 50 godzin lekcyjnych)
 • Poziom średniozaawansowany:
  Do tej grupy kwalifikują się słuchacze którzy ze znajomością do 2000 znaków chińskich.
 • Poziom zaawansowany:
  Studenci, którzy opanowali 5-6 tysięcy znaków, czytają i piszą po chińsku.
 • Poziom biznesowy:
  Poziom ten został utworzony na życzenie słuchaczy, którzy chcą się nauczyć języka chińskiego w celu komunikacji biznesowej.

 

 

Kurs językowy w Chinach
Co roku organizujemy wakacyjny kurs językowy w Chinach lub na Tajwanie, podczas którego studenci mają okazję nie tylko szkolić swoje umiejętności języka chińskiego, ale także poznać kulturę Dalekiego Wschodu. Wyjazd organizowany jest na 4 lub 6 tygodni. Codziennie odbywają się zajęcia z języka chińskiego oraz zajęcia kulturowe takie jak kaligrafia chińska lub sztuki walki. Oprócz tego organizujemy też wycieczki krajoznawcze oraz wycieczki kulturalne do muzeów, parków, znanych miejscowości dla danego kraju. Zobacz zdjęcia z wyjazdów

 

Zapisy
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i zapisz się na kurs, który Cię interesuje. Przyjdź do nas na test lub rozmowę, który zakwalifikuje cię na odpowiedni poziom.